دستگاه لیزر موهای زائد الکس جنتل درم پرو 2021

دستگاه لیزر موهای زائد الکسی جنتل درم پرو یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه های لیزر موهای زائد است که در بازار وجود دارد و ویژگی های منحصر به فردی دارد.

روش های قدیمی برای از بین بردن موهای زائد استفاده از ژیلت بوده است که باعث زخیم شدن موهای زائد میشده است و بعد از آن استفاده از دستگاه های اپلیدی ولی این دستگاه ها هم باعث میشدند که موها زیر پوستی شوند تا اینکه دستگاه الکساندریت وارد بازار شد و شگفتی های زیادی برای از بین بردن موهای زائد به بارآورد.

میتوان از انواع دستگاه های لیزر موهای زائد دستگاه های زیر را نام برد:

1-لیزر دایود

قدرت نفوذ این دستگاه به فولیکول مو زیاد است و برای انواع رنگ پوست استفاده میشود ولی بعد ازانجام لیزر دچار قرمزی پوستی میشود.

دستگاه دایود با بدن کاملا در تماس استو سری های آن قابل تعویض نیست نه اینکه غیر بهداشتی باشد ولی در حین لیزر واکنش پوست را سخت تر میکند.

2-دستگاه لیزر ِاندی یَگ

این نمومه دستگاه اصولا برای پوست های گندمی و تیره ساخته شده است و در مواقع درجات پایین دستگاه میتواند جوابگیری کامل به ما ندهد و در درجات بالا سوختگی ایجاد کند.

3-دستگاه الکساندریت

این نوع دستگاه طرفدار زیادی دارد و مکانیسم عمل کرد فوق العاده عالی به همراه دارد که منحصرا برای رفع موهای زائد استفاده میشود و نکته قابل توجه این است که الکساندریت یک برند نیست و نوع عملکرد دستگاه می باشد.

اما بهترین نوع دستگاه که امروزه طرفدار زیادی از جمله مشتری ها و مطب های زیبایی به خود اختصاص داده است دستگاه الکس جنتل درم است که از لحاظ قیمتی بالاترین قیمت را دارد و از لحاظ کارایی فوق حرفه ای است چرا که هر سه طول موج اندی یگ ، دایود و الکساندریت را در خود جای داده است و اگر در حین کار با دستگاه های تک کانال روی بدن تاثیر نداشته باشه با وجود این دستگاه الکس جنتل درم پرو تمام روش ها روی بدن اعمال میشود و جواب دهی فوق العاده عالی دارد.

دستگاه الکس جنتل درم پرو با هر نوع رنگ پوست و تیرگی و ضخامت موهای زائد کارکرد دارد و بهترین کار را از خود به جا میگذارد.

بهترین و رضایت بخش ترین نتیجه ی دلخواه برای خانم ها با دستگاه الکس جنتل درم پرو در 4 الی 6 جلسه است.

 

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت جنتل درم پرو  2021